KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13657056

nr 1365 7056

Waldemar Lindholm

(1872-1900), Sverige

Oljemålning, Stockholmsmotiv, Signerad. Olja på duk, 27x40 cm

Waldemar Lindholm, svensk konstnär och grafiker född 1872, död 1900.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 7 december 2020
kl 19:42:50

7/12 19:37:49 1      Vinnande bud

Waldemar Lindholm

Läs mer om Waldemar Lindholm